Výkup podílu pozemků

Koupili jste si společně se svými známými ornou půdu nebo vinici? Zdědili jste podíl na stavební parcele? Získali jste na základě rozvodového vyrovnání část jakéhokoliv pozemku? Možná jste již zjistili, že spoluvlastnictví není tak zcela ideální formou vlastnictví. Jelikož není daný pozemek jenom Váš, nemůžete o něm rozhodovat bez souhlasu ostatních vlastníků, což může celou situaci vlastnictví podstatně komplikovat. 

Přestalo Vám vyhovovat sdílení jednoho pozemku s někým dalším? Získali jste podíl, o který nemáte zájem? Chcete získat větší obnos peněz? Pak není nic snazšího, než svůj podíl prodat. V první řadě je třeba svůj podíl nabídnout ostatním vlastníkům, to se nedá obejít, jelikož je to stanoveno zákonem. Pokud bude mít jeden z ostatních vlastníků zájem, není co řešit. Pokud však nikdo zájem neprojeví, může nastat problém. Pouhý podíl pozemku se může prodávat i roky. Rychlé a snadné řešení dané situace přináší výkup podílu pozemků. 

Proč se mám rozhodnout právě pro výkup? 

Samozřejmě, že pokud se rozhodnete zbavit z jakéhokoliv důvodu svého podílu, máte možnost svůj podíl prodat s pomocí klasické realitní kanceláře nebo i na vlastní pěst. V tento moment se bude ale čekat na potencionálního kupce, kterého musí Váš podíl natolik nadchnout, že ho koupí. Takový prodej může trvat měsíce až léta. 

My nabízíme okamžitý výkup podílu pozemků, aniž bychom čekali na vhodného kupce. Vyřídíme co nejrychleji veškeré nutné formality, poradíme si i s věcnými břemeny, ale i exekucemi a zástavami. Dohodnutou výkupní částku vyplácíme do 1 dne na účet, ale i hotově.  

Kolik peněz dostanu za svůj podíl?

Výkupní cena podílu je stanovena na základě několika činitelů. Ovlivňuje ji samotná velikost podílu, typ pozemku, jeho lokalita i velikost. Ačkoliv se jedná o výkup, ne klasický prodej, snažíme se nabízet ty nejvyšší možné výkupní ceny.